top of page

לקוחות מרוצים....

"חגית ניחנה בעדינות שכן יש חיטוט בחיי המיועץ. ויש צורך באסרטיביות כדי להגיע לכל פינה. יש לה חיוך שובה לבבות ומעל לכל היא מקצועית לעילא ולעילא. מצאה לי כספים שלא ידעתי על קיומם. הזיזה. שינתה. ארגנה. רדפה אחרי חברות. ניהלה מו"מ קשוח וניצחה בכל החזיתות. המלצתי ועוד אמליץ עליה בכל לב".

טליה, ירושלים

הצלחתן לרכוש את אמוני בזכות המקצוענות, היעילות, היחס ההוגן, השרות המהיר, המסירות והאמינות

עשיתן לי סדר בכל הביטוחים עכשיו הכל יותר ברור ומובן לאורך כל השנה המשכתן וליוויתם אותי בכל בעיה

בזכות העבודה המקצועית והמסורה שלכן חסכתי כסף רב יישר כח על עבודתכן

ממליץ בחום

סמי, מודיעין

היה מאד נעים לעבוד אתך. את מקצוענית עושה עבודה נהדרת.

הרבה תודה על הליווי, הסבלנות, ההקפדה, העזרה ובעיקר המקצועיות שהפגנת לצד  הקשבה מתמדת לצרכים ולרצונות שלי.

הרבה תודה והערכה.

עידית, ירושלים

Thank you for our fruitful meeting today.

Your meticulous and systemic work, accompanied by your thorough and clear explanations are very much appreciated, as is your integrity. I appreciate very much the time you have put into the job. 

 

I have no hesitation in warmly recommending you to friends. :)

מומלץ בחום רב עם אלף סימני קריאה! עזרה לנו לעשות סדר במיליון קרנות וקופות וביטוחים וכל מה שאדם צובר בעשרות שנות עבודה, ולקבל את כל מה שמגיע לנו, כולל המון דברים שלא היה לנו אפילו מושג עליהם. הדריכה גם במילוי טפסים, שכל המוסדות מנסחים בכוונה בצורה מסובכת.מקצוענית, קשובה ונכונה לכל עזרה. ושוב, מומלץ באלף סימני קריאה!(שיהיה ברור: אני סתם לקוח שקיבל שירות יוצא מהכלל).

יהודה, כפר שמואל

חגית היא יועצת פנסיונית בעלת ידע מקיף על עולם הפנסיה ומכשירי החיסכון השונים, ומעודכנת היטב לגבי השינויים בתחומים אלה. היא יסודית ולא מתעצלת לברר את כל המידע הנחוץ לייעוץ מקצועי ללקוחותיה, גם כשמדובר בפענוח תלושי שכר לא ברורים ובחינת חסכונות לא סטנדרטיים. השירות של חגית מקצועי, אמין ונעים, ומומלץ בחום לכל מי שמעוניין להבין את נבכי החסכונות הפנסיוניים שלו ולערוך סדר בבלגן, בגישה עניינית ומקצועית . ממליצה בחום !

תמר, מבשרת ציון

"הי חגית,רציתי להודות לך על הטיפול המסור והמקצועי, הבדיקות, ההסברים והייעוץ. כעורכת דין צעירה יחסית שעובדת במגזר הפרטי נראה לי שאנשים כמוני לא מייחסים מספיק חשיבות היום למה יקרה לכסף שלהם עוד כשלושים ומשהו שנה, וחבל. תודה ובהצלחה."

נטע, תל אביב

 "איזה מזל שעשית לי סדר בעניינים הביטוחיים, אני לא מבינה בזה הרבה אבל ידעתי שתהיה בעיה עם הפנסיה של בעלי ואת טיפלת לי בזה. תודה רבה על הכל. עכשיו הדברים ברורים יותר והרבה הרבה יותר מסודרים. תודה!!!!!"  

יהודית, ירושלים

"אני מכירה את חגית אישית ומקצועית, השתמשתי בשרותיה. עלי לציין חגית היא מקצועית,עניינית, מכירה את המטריה לפני ולפנים .כדאי ואפשר לסמוך עליה! אם יש לכם שאלות פנו אליה תמיד תמצאו אוזן קשבת ונעימות הליכות.

חנה, ירושלים

"ממליצה בחום על חגית כיועצת פיננסית : מקצוענית אמיתית, חרוצה ונעימה עד מאד."

טלי, ירושלים

"בעידן של היום,קשה למצוא אנשים מקצועיים ואמינים,שאכן חושבים בטובתך בראש ובראשונה, ממליצה!"

אביבית, מעלה אדומים

תודה רבה לכן, הליווי שלכן מצויין. כל פעם התפעלתי מחדש מהתשומת לב לפרטים 

עירית, ירושלים

חגית לקחה את התיק שלנו ביסודיות . ריכזה את כל החומר בתיק מסודר וכך יכולנו לראות מה מצבנו לקראת יציאה לפנסיה . לפי ההצעה של חגית הוחלט לאחד קרנות שהיו למכביר כתוצאה מהיותנו גם עצמאים וגם שכירים לשעבר . חגית הכינה את כל החומר ואת כל הפניות למוסדות השונים   ואף עקבה  אחרי הפעילות תוך כדי פניות ישירות כשהיה צריך . מדי פעם הכינה לנו טבלת מעקב אחר ביצוע הפעילות ואף נפגשה איתנו מספר פעמים . התיק שלנו היה מאד מורכב ומסובך ובעזרת חגית יצאנו לדרך חדשה ומסודרת כהכנה לתקופת הפנסיה .

חגית ייעצה לנו  איפה והיכן לרכז את הכספים שלנו תוך הסתמכות על המציאות ועל העובדות כפי שהן 

אבי, אפרת

bottom of page