אודות 

היי שמי חגית ולדן, אני אמא ל-3 בנים שובבים ונשואה לאוריה, איש הייטק. 

 

אחד הרגעים שהניעו אותי לעסוק בתחום הפנסיה והביטוח, זו הפגישה הראשונה שלי עם סוכן הביטוח במקום העבודה הראשון, לאחר סיום הלימודים האקדמאים. לפגישה, הגעתי מלאת ביטחון ואמונה שאותי לא יצליחו לבלבל. דקות ספורות מתחילת הפגישה וכבר המחשבות שלי נדדו למקומות אחרים ולא ממש הבנתי על מה אני חותמת ומה משמעות כל המילים החדשות שריחפו בחלל החדר. 

לאחר הפגישה ה"מרנינה", החלטתי שאני מתחילה ללמוד את תחום הפנסיה מן היסוד. וכך היה. תחילה באופן לא פורמלי. במקום העבודה הזה, הפכתי להיות עבור כלל העובדים, "מוקד עליה לרגל" לפני או אחרי הפגישה עם סוכן הביטוח. בהמשך, עברתי את הבחינות השונות והוצאתי רישיון בכדי לעסוק באופן פורמלי בתחום הפנסיה והביטוח. 

חגית.jpg
למה ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי איתי?

בייעוץ פנסיוני אובייקטיבי, המחויבות שלי היא ללקוח בלבד. אני כיועצת פנסיונית, מייצגת את לקוחותיי אל מול חברות הביטוח וסוכני הביטוח. 

 

בייעוץ פנסיוני אובייקטיבי, אעשה בירור מעמיק של צרכים שלכם תוך מתן דגש למאפיינים האישיים שלכם. אני כיועצת פנסיונית מבררת עם הלקוח את מצבו הכלכלי, התעסוקתי, הבריאותי, העדפות סיכון אישיות וכל פרט אחר שעשוי להשפיע על ההחלטות שיש לעשות בחיסכון הפנסיוני ובביטוחים.

 

בייעוץ פנסיוני אובייקטיבי, אדבר אתכם בשפה פשוטה ובשקיפות מלאה. אני כיועצת פנסיונית מעוניינת שתבינו את השפה שבה מדברים סוכני הביטוח וחברות הביטוח, בכדי שתוכלו לבקר ולפקח עליהם בהמשך הדרך. 

משרדנו נותן שירותי יעוץ פנסיוני אובייקטיבי, ייעוץ ביטוח אובייקטיבי, ייעוץ פרישה ויעוץ בתחום הפנסיוני למעסיקים.  המשרד החל לפעול בשנת 2012 במטרה למתן ייעוץ בלתי תלוי עם מחויבות גדולה ללקוח וללא כל מחויבות לחברות הביטוח או לגופים המוסדיים. 

חגית בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותקשורת אותו סיימה בהצטיינות, מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים ובעלת תואר שני (MBA) במנהל עסקים עם התמחות במימון וחשבונאות מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. חגית בעלת רישיון מטעם משרד האוצר לייעוץ פנסיוני וכן בוגרת קורס "ליווי והכוונה לפרישה". חגית חברה בלשכת היועצים הפנסיונים

לחגית ניסיון מגוון תפקידים מעולם הביטוח והפיננסים וניסיון במגוון תפקידים בסוכניות ביטוח כגון: שיווק ומכירה של פוליסות חיסכון וביטוח, טיפול בתביעות מול חברות הביטוח וניהול תיקי מעסקים וגביה ממעסיקים.

כרטיס חבר.PNG.png
רשיון 2020.PNG